Ашық сабақтар - Жамбылская область Сарысуйский район Сш Досбол http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/ ru Ашық сабақтар - Жамбылская область Сарысуйский район Сш Досбол DataLife Engine «Семицветный полукруг из семи широких дуг» ашық сабақ http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/ashik-sabaktar/554-semicvetnyj-polukrug-iz-semi-shirokih-dug-ashy-saba.html http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/ashik-sabaktar/554-semicvetnyj-polukrug-iz-semi-shirokih-dug-ashy-saba.html Пән мұғалімі:  Шонаева Г. С.






]]>
Пән мұғалімі:  Шонаева Г. С.






]]>
admin Fri, 11 Feb 2022 10:33:37 +0600
«Our world» ашық сабақ http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/ashik-sabaktar/556-our-world-ashy-saba.html http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/ashik-sabaktar/556-our-world-ashy-saba.html




]]>





]]>
admin Thu, 10 Feb 2022 10:39:00 +0600
Септік жалғауларының емлесі http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/ashik-sabaktar/546-septk-zhalaularyny-emles.html http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/ashik-sabaktar/546-septk-zhalaularyny-emles.html Досбол орта мектебінің 4 сынып оқушыларымен қазақ тілі пәнінен «Септік жалғауларының емлесі» тақырыбында ашық сабақ  өтті. Сабақтың мақсыты: Зат есімнің септелуі туралы білімдерін пысықтау, септік жалғаулары туралы білімді тиянақтау. 
Сабаққа оқушылар белсені қатысты. Берілген сұрақтарға толық, нақты жауап берді. 
Сабақта әр түрлі әдіс- тәсілдер қолданылды. Балалар сабақты жақсы көңіл күймен аяқтады. 
Пән мұғалімі: Изтаева Жаңагүл

]]>
Досбол орта мектебінің 4 сынып оқушыларымен қазақ тілі пәнінен «Септік жалғауларының емлесі» тақырыбында ашық сабақ  өтті. Сабақтың мақсыты: Зат есімнің септелуі туралы білімдерін пысықтау, септік жалғаулары туралы білімді тиянақтау. 
Сабаққа оқушылар белсені қатысты. Берілген сұрақтарға толық, нақты жауап берді. 
Сабақта әр түрлі әдіс- тәсілдер қолданылды. Балалар сабақты жақсы көңіл күймен аяқтады. 
Пән мұғалімі: Изтаева Жаңагүл

]]>
admin Tue, 08 Feb 2022 20:19:41 +0600
Химиялық реакция жылдамдығы. http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/ashik-sabaktar/498-himijaly-reakcija-zhyldamdyy.html http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/ashik-sabaktar/498-himijaly-reakcija-zhyldamdyy.html Химиялық реакция жылдамдығы.  
Оқу мақсаты: 10.3.2.1 гомогенді және гетерогенді реакциялар үшін жылдамдықтың өрнегін біледі.
                 10.3.2.2 орташа жвлламдықты есептей алады.
Сабақ барысында: 
Ұйымдастыру кезеңі: жақсы көңіл күймен химиялық элементтерді қатыстырып жақсы тілектермен бастады. Үй тапсырмасы "Галерея  шарлау"  әдісі бойынша қабырғаларға терминдер, формулалар, заңдар  үлкен етіп ілінді оқушылар аралап жүріп жауаптарын жазады кім бірінші болады сол жоғары ұпай алады.  Жұмыстарын соңында  интерактивті тақтада шығарылған  жауабымен тексереді алдын ала  берілген бағалау парақшаларына әрқайсысы өз ұпайларын бағалау критерийі бойынша жазып отырды Жаңа сабақ видео көрсетілді сол бойынша ой қозғау арқылы жаңа  тақырыпты анықтады. Слайд көрсетілді."Кім жылдам"  әдісі бойынша есептер шығарылды. Жаңа сабақ бекіту барысында " Сағат "әдісі бойынша бір-біріне сол сабақты сағат санында жазылған сұрақтарды аттары жазылған оқушыға  түсіндіру арқылы жүргізілді. " Желпуіш "әдісі бойынша рефлексия алынды. Сабақ мақсатына сай өз дәрежесінде өткізілді.







]]>
Химиялық реакция жылдамдығы.  
Оқу мақсаты: 10.3.2.1 гомогенді және гетерогенді реакциялар үшін жылдамдықтың өрнегін біледі.
                 10.3.2.2 орташа жвлламдықты есептей алады.
Сабақ барысында: 
Ұйымдастыру кезеңі: жақсы көңіл күймен химиялық элементтерді қатыстырып жақсы тілектермен бастады. Үй тапсырмасы "Галерея  шарлау"  әдісі бойынша қабырғаларға терминдер, формулалар, заңдар  үлкен етіп ілінді оқушылар аралап жүріп жауаптарын жазады кім бірінші болады сол жоғары ұпай алады.  Жұмыстарын соңында  интерактивті тақтада шығарылған  жауабымен тексереді алдын ала  берілген бағалау парақшаларына әрқайсысы өз ұпайларын бағалау критерийі бойынша жазып отырды Жаңа сабақ видео көрсетілді сол бойынша ой қозғау арқылы жаңа  тақырыпты анықтады. Слайд көрсетілді."Кім жылдам"  әдісі бойынша есептер шығарылды. Жаңа сабақ бекіту барысында " Сағат "әдісі бойынша бір-біріне сол сабақты сағат санында жазылған сұрақтарды аттары жазылған оқушыға  түсіндіру арқылы жүргізілді. " Желпуіш "әдісі бойынша рефлексия алынды. Сабақ мақсатына сай өз дәрежесінде өткізілді.







]]>
admin Thu, 25 Nov 2021 10:50:24 +0600
"3Д-редакторы" http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/503-3d-redaktory.html http://sarysu-dosbol.mektebi.kz/main/503-3d-redaktory.html  "3Д-редакторы" тақырыбында ашық сабақ өтті. Сабақтың мақсаты: 6.3.1.1  3Д-моделдер қолдану мысалдарын келтіру.  6.3.1.2  3Д-редактордың мүмкіндіктерін сипаттау. Сабақтың басы: Ұйымдастыру кезеңі. "Қошемет жасау" әдісі арқылы оқушылар бір-біріне тілектер жолдады. үй тапсырмасын "әткеншек" әдісі  арқылы оқушылар ішкі, сыртқы шеңбер құру арқылы ішкі шеңбердегі оқушы алдына келген сыртқы шеңбердегі оқушыға сұрақ қойып жауап алды. Үй тапсырмасын сұрағаннан соң интер тақтадан күнделік жүйесінен  видео көрсетілді.  Оқушыларға ары қарай 5минут әдісі арқылы оқулыққа көз жүгіртуді ұсынылды. толық дайын болған оқушылар тақтаға жиналды, осы сәтте мұғалім "Ара" әдісі арқылы оқушыларды жаңа сабақты қаншалықты менгергенің анықтады, әрі сергіту сәті болды. Оқушылардың көңіл күйін көтергеннен соң тапсырма орындауға кірісті. таратпа қағаздары арқылы берілген Сәйкестендіруді уақытында орындап бірін бірі тексеріп бағалады. Екінші тапсырма бойынша компьютерде геометриялық фигураларды  скреч.Ап бағларламасында моделдеп берді. оқушылар бірін бірі бағалады. Сабақтың соныңда бағалау парағында белнілеген сандарды қоса отырып жиынтық балл күнделікке қойылды. Үт тапсырмасы беріліп, кері байланыс жасалды. Жалпы сабақ өз деңгейінде уақытқа сай, әдіс-тәсілдерді тиімді пайдалана отырып өткізілді. Пән мұғалімі: Наурызбаева Гүлнара Серікбекқызы.






]]>
 "3Д-редакторы" тақырыбында ашық сабақ өтті. Сабақтың мақсаты: 6.3.1.1  3Д-моделдер қолдану мысалдарын келтіру.  6.3.1.2  3Д-редактордың мүмкіндіктерін сипаттау. Сабақтың басы: Ұйымдастыру кезеңі. "Қошемет жасау" әдісі арқылы оқушылар бір-біріне тілектер жолдады. үй тапсырмасын "әткеншек" әдісі  арқылы оқушылар ішкі, сыртқы шеңбер құру арқылы ішкі шеңбердегі оқушы алдына келген сыртқы шеңбердегі оқушыға сұрақ қойып жауап алды. Үй тапсырмасын сұрағаннан соң интер тақтадан күнделік жүйесінен  видео көрсетілді.  Оқушыларға ары қарай 5минут әдісі арқылы оқулыққа көз жүгіртуді ұсынылды. толық дайын болған оқушылар тақтаға жиналды, осы сәтте мұғалім "Ара" әдісі арқылы оқушыларды жаңа сабақты қаншалықты менгергенің анықтады, әрі сергіту сәті болды. Оқушылардың көңіл күйін көтергеннен соң тапсырма орындауға кірісті. таратпа қағаздары арқылы берілген Сәйкестендіруді уақытында орындап бірін бірі тексеріп бағалады. Екінші тапсырма бойынша компьютерде геометриялық фигураларды  скреч.Ап бағларламасында моделдеп берді. оқушылар бірін бірі бағалады. Сабақтың соныңда бағалау парағында белнілеген сандарды қоса отырып жиынтық балл күнделікке қойылды. Үт тапсырмасы беріліп, кері байланыс жасалды. Жалпы сабақ өз деңгейінде уақытқа сай, әдіс-тәсілдерді тиімді пайдалана отырып өткізілді. Пән мұғалімі: Наурызбаева Гүлнара Серікбекқызы.






]]>
admin Thu, 11 Nov 2021 18:48:43 +0600